PRACOWNIK PRODUKCJI - DZIAŁ PRZYJĘCIA ŻYWCA

Pensja: 4850 Kutno

CEDROB S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI

w Zakładzie Drobiarskim w Kutnie, ul. Mickiewicza 108

Zakres obowiązków:

- praca przy linii produkcyjnej

- prace związane z przygotowaniem drobiu do uboju, takie jak:

· zawieszanie żywca,

· zawieszanie tuszek drobiowych na linie produkcyjne

- kontrola jakości produktu

Od kandydatów oczekujemy:

· dyspozycyjności

· mile widziane doświadczenie w pracy w przetwórstwie mięsnym

· obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

· gotowość do podjęcia pracy w równoważnym systemie czasu pracy - praca na jedną zmianę, między 3:00 a 15:00 - 10 do 12 godz.

Oferujemy:

· pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą

· zapewniamy wyżywienie w trakcie pracy

· ubezpieczenie grupowe PZU

· wynagrodzenie od 5 900 - 6 000 zł / mies. Brutto

CV prosimy kierować w odpowiedzi na niniejszą ofertę pracy poprzez Email:

Skontaktuj się przez formularz z dopiskiem - Pracownik Produkcji - Dział Przyjęcia Żywca

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

‌ Kutno ›› Kutno

Data dodania: 07/08/2023